Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Dzień Matki

Dzień Matki w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
wtorek, 26 maja 2015
Start:
18:00
Wstęp:
bilety
Cena:
12/14 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Dzień Matki? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Dzień Matki - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

DZIEŃ MATKI W KINIE „ZORZA”

Wszystkie mamy zapraszamy na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu „Rozumiemy się bez słów” oraz dodatkowe atrakcje, które będą mu towarzyszyły.

O filmie: Wielki przebój kina francuskiego na miarę „Nietykalnych”. W samej Francji film miał 7 milionów widzów! Państwo Bélier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków, niezastąpionym przewodnikiem i pomocnikiem w codziennym życiu. Osiągnęła jednak już wiek, gdy dzieci zaczynają wyfruwać z gniazd, szukać swojego miejsca, miłości. Idąc za głosem serca, Paula zapisuje się do szkolnego chóru, w którym śpiewa już „ten” chłopak. Nauczyciel muzyki odkrywa w niej wielki talent wokalny i proponuje szkołę muzyczną w Paryżu. Jak powiedzieć o tym rodzicom? Jak opisać im radość, którą daje muzyka? Jak zostawić zwariowane życie rodzinne i ruszyć w nieznane?

Data: 26 maja (wtorek)
Godz. 18:00 – pokaz produktów marki Tupperware oraz prezentacja salonu kosmetycznego M Studio
Godz. 19:00 – losowanie nagród (kosmetyków z firmy Ziaja, zaproszeń do restauracji Wacławówka, produktów marki Tupperware, zaproszeń do salonu kosmetyczno-fryzjerskiego M Studio)
Godz. 19:15 – przedpremierowy pokaz filmu „Rozumiemy się bez słów”

Cena biletów: 14 złotych
Przedsprzedaż: 12 złotych

Serdecznie zapraszamy!
Ostatnia modyfikacja: 2015-05-20 13:37:37 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz