Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

High Definition Quartet

High Definition Quartet w Jazz Room

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Jazz Room - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 6 czerwca 2015
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
30/40 zł

Brałeś udział w wydarzeniu High Definition Quartet? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

High Definition Quartet - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

High Definition to jeden z najciekawszych i najbardziej utytułowanych polskich zespołów jazzowych młodego pokolenia!

Jego oryginalność i muzyczna świeżość zostały docenione w kraju i za granicą – High Definition zdobył szereg najwyższych laurów na prestiżowych festiwalach i konkursach jazzowych, w tym najcenniejszą – I nagrodę na Jazz Hoeilaart 2011 w Belgii. Muzycy zespołu są też laureatami konkursów indywidualnych, m.in. Montreux Jazz Piano Solo Competition 2011 w Szwajcarii (Piotr Orzechowski) czy Bass2012 Copenhagen w Danii (Alan Wykpisz). Kwartet ma na koncie współpracę z gigantem jazzowej trąbki Randym Breckerem, w ramach której odbył tournée po Polsce (2012) i krajach Zatoki Perskiej (2013).

"HIGH DEFINITION to jeden z najbardziej niesamowitych zespołów, jeśli nie najbardziej niesamowita grupa z jaką kiedykolwiek grałem, a jako że funkcjonuję w branży muzycznej już niemal 50 lat, to naprawdę silna rekomendacja. Jestem pewien, że osiągną status światowej sławy muzyków, zarówno indywidualnie, jak i jako zespół! "
RANDY BRECKER

bilety 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu
dostępne w klubie
Ostatnia modyfikacja: 2015-05-25 08:30:04 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz