Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Wieczór Podróżniczy

Wieczór Podróżniczy w Pub Underground

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Pub Underground - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
środa, 10 czerwca 2015
Start:
20:00
Wstęp:
bilety
Cena:
5 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Wieczór Podróżniczy? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Wieczór Podróżniczy - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Trzech zakręconych couchsurferów: Kasia, Tomek i Dawid - jeden wspólny cel! Podróżować, poznawać ludzi, obyczaje, kulturę i nie tylko. Nasza dwutygodniowa podróż przez najciekawsze miejsca w Gruzji i Armenii. Pokonywanie pasma górskiego Kaukazu i jego niespodzianek. Obcowanie z ludźmi traktującymi Cię jak największą atrakcję lub chodzący portfel. Fotografowanie panoram górskich i postsowieckich miast. Wszędobylskie krowy i bezpańskie psy. To tylko namiastka tego, co zobaczysz na spotkaniu.
Gruzja jest niesamowicie pięknym, biednym i nieprzewidywalnym krajem. Kraj leży na granicy 2 stref klimatycznych, a 80% całego kraju to góry. Taka mieszanka zapewnia ogromną dawkę przeżyć.

6500 km w 21 dni niezapomnianej podróży. Co jedliśmy? Gdzie spaliśmy? Co widzieliśmy, a co nas zaskoczyło lub wprawiło w zakłopotanie? Jeżeli chcesz zacząć podróżować lub odwiedzić kraje, w których byliśmy – przyjdź!
Spotkanie podróżnicze o tym, jak tanio i efektywnie zwiedzać Gruzję, Armenię i nie tylko. Na co zwracać uwagę: co Cię zabije, a co rozweseli. Zapraszamy!
Ostatnia modyfikacja: 2015-06-03 18:33:36 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz