Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Beerweek

Beerweek w Rzeszów

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszów - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
niedziela, 14 czerwca 2015
Start:
20:00
Wstęp:
darmowy

Brałeś udział w wydarzeniu Beerweek? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Beerweek - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

BEERWEEK RZESZÓW 2015
Rzeszowski przegląd piw rzemieślniczych .

Godziny otwarcia:
Piątek (12.06): 14:00-01:00
Sobota (13.06): 11:00-01:00
Niedziela (14.06): 12:00-20:00

Jednorazowe wejście na teren festiwalu: 5 zł

BEERWEEK RZESZÓW 2015
Rzeszowski przegląd piw rzemieślniczych .
12-14 czerwca 2015, Rzeszów, Galeria Millenium Hall

Po Europie krąży widmo piwnej rewolucji! Pierwsze zastępy jej dzielnych bojowników dotarły nareszcie do stolicy pięknego Podkarpacia, nad którym niebo jest wiecznie niebieskie. Już niebawem, słynny na cały świat pomnik, będzie sławił czyn naszego słusznego, piwnego przewrotu. Piwowarzy, birofile, amatorzy szlachetnego chmielu - łączcie się!!!

Pierwsza edycja Craft Beerweek organizowana w Krakowie, zrzeszyła 15 polskich browarów i krakowskich multitapów. Mieliście okazję spróbować ponad 80 najlepszych piw rzemieślniczych, wyprodukowanych w naszym kraju oraz rozkoszować się przednimi, craftowymi posiłkami. Mieliśmy wielką przyjemność gościć ponad 7000 osób. Liczymy, że z równie wielką siłą przybędziecie także i do pięknego Rzeszowa. My z pewnością nie zawiedziemy Waszych oczekiwań :)

Tradycyjnie już, główną Ideą naszego przeglądu piw rzemieślniczych jest pokazanie bogactwa polskiej sceny craftowej, zmieniającej się i rosnącej z miesiąca na miesiąc. Tym razem naszym celem jest także przedstawienie świata podkarpackich browarów i otaczającego go wspaniałego, lokalnego środowiska domowych piwowarów i amatorów kultury piwnej.

Także i tym razem nie zabraknie ciekawych szkoleń, spotkań z ważnymi postaciami piwnego świata, oraz oczywiście przedniej zabawy w doborowym towarzystwie :)
Ostatnia modyfikacja: 2015-06-05 07:04:52 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz