Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Wakacje w Mieście

Wakacje w Mieście w Millenium Hall

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Millenium Hall - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 18 lipca 2015
Start:
12:00
Wstęp:
darmowy

Brałeś udział w wydarzeniu Wakacje w Mieście? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Wakacje w Mieście - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Wakacje w mieście? Nie musi być nudno!

W Millenium Hall w czasie wakacji letnich na każde dziecko czeka moc atrakcji!

W każdą sobotę i niedzielę w godzinach 12.00-18.00 odbywać się będą bezpłatne zajęcia dla dzieci. W programie zabawy, konkursy, gry i animacje, zmagania sportowe, plac zabaw, warsztaty artystyczne, gry terenowe, malowanie twarzy i tatuaży, warsztaty lizakowe i wiele innych!

Natomiast od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 16.00 na terenie Millenium Hall odbywać się będą letnie półkolonie. Półkolonie podzielone są na tematyczne tygodnie: brazylijski (capoeira, samba, kultura brazylijska), taneczny (zajęcia z baletu, hip hopu, show dance), kulinarny (warsztaty cukiernicze, warsztaty kuchni włoskiej), muzyczny (nauka gry na instrumentach, zabawy muzyczne).
Pakiet obejmuje również obiad, bilet na bajkę w Multikinie lub kinie 9D, zajęcia sportowe, gry i zabawy. Istnieje możliwość zapisania dzieci na poszczególne dni wakacji lub na cały tydzień.

Zapisy dzieci od lat 5 odbywają się w Centrum Zabaw Fantazja (poziom 2) od godz. 10.00 do 21.00. Od pierwszego dnia wakacji zapisy od godz. 7.30.
Dzieci przebywać będą na terenie Centrum pod opieką doświadczonych animatorów.
Ostatnia modyfikacja: 2015-07-15 09:36:57 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz