Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Peter J. Birch

Peter J. Birch w Pub Underground

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Pub Underground - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
środa, 9 września 2015
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
10 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Peter J. Birch? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Peter J. Birch - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Młody songwriter wydał niedawno nową płytę „Yearn” (nakładem Antena Krzyku/Borówka Music), na której gra zupełnie inaczej niż dotychczas. Artysta rusza też w trasę koncertową po Polsce i Europie! Niebawem zagra w pięciu krajach.

– To jedna z najpiękniejszych płyt wydanych w 2014 roku – głosi portal „Na Temat Pl”.

Album wychwala też „Gazeta Wyborcza”. Kończą recenzję słowami zachwytu: – … to tak fajna płyta.

– Po muzyce Petera J. Bircha możemy spodziewać się wszystkiego, co najlepsze – pisze portal „We Are From Poland”.

– Peter J. Birch idealnie wpisuje się w amerykańską stylistykę. Brzmi bardzo świadomie i dojrzale. Płyta „Yearn” natomiast jest kolejnym dowodem na to, że w Polsce nie brakuje utalentowanych muzyków światowej klasy – czytamy w portalu „Tak Dużo Genialnej Muzyki”.

Podobnych recenzji jest o wiele więcej! Album „Yearn” Petera został Płytą Tygodnia w radiowej Trójce i „Albumem Tygodnia” w „Programie Alternatywnym” w tej stacji!

Kim jest Peter J. Birch?

Polska, Czechy, Słowacja, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Włochy, Dania, Belgia, Ukraina, Serbia, Austria, Rumunia, Szwajcaria i Niemcy – w tych krajach koncertował. Ostatnio wystąpił na kilku dużych europejskich festiwalach (m. in. Openerze, OFF-ie w Polsce, Poke na Słowacji, Sounds Of Bronkow w Dreźnie czy Melodica w Hamburgu) – zarówno solo, jak i ze swoim zespołem The River Boat Band. Łącznie zagrał już ponad 300 koncertów, a ma raptem 24 lata!
Pochodzący z Wołowa (Dolny Śląsk) Peter J. Birch jest bez wątpienia jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. W 2013 roku wydał album „When The Sun’s Risin’ Over The Town”. Płyta zebrała bardzo pochlebne recenzje w polskiej i europejskiej prasie. Nowy album Petera „Yearn” (Antena Krzyku/Borówka Music) trafił do sklepów 8 września!
Aktualnie pracuje już nad nową płytą.www.facebook.com/peterjbirch

www.peterjohnbirch.com

https://http://youtu.be/QJetXyABPTE

https://http://youtu.be/_9wb1Lh7VH4
Ostatnia modyfikacja: 2015-08-10 13:21:09 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz