Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Magnificent Muttley

Magnificent Muttley w Pub Underground

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Pub Underground - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
czwartek, 15 października 2015
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
10 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Magnificent Muttley? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Magnificent Muttley - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Magnificent Muttley to młode warszawskie power trio. Sensacyjni zwycięzcy konkursu młodych talentów na festiwalu w Jarocinie, oraz zdobywcy nagrody Instytutu Adama Mickiewicza "Boarder Breaker" dla zespołu z największą szansą na zagraniczną karierę.

Ich muzyka łączy w sobie wszystko co najlepsze w muzyce rockowej. Ostre gitarowe riffy,
melodyjne wokale, dużo improwizacji i bezkompromisowe pierdolnięcie. W listopadzie 2012 roku ukazał się debiutancki album zatytułowany - po prostu - "Magnificent Muttley". Album został doceniony w wielu podsumowaniach 2012 roku, np. Polityki i Przekroju.

Grupa Magnificent Muttley w swoich numerach łączy inspiracje takimi zespołami jak Queens of the Stone Age czy The Mars Volta, tworząc swoją własną, wyjątkową mieszankę. Psychodeliczne riffy, nieokiełznana sekcja rytmiczna i mocny wokal Krzysztofa Pożarowskiego stanowią ich znaki rozpoznawcze. Grupa wydała w listopadzie zeszłego roku, EP-kę "Liitle Giant", która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem w mediach.

https://http://youtu.be/K0zqa4OxZhM
https://http://youtu.be/dGznv9ogZJk
Ostatnia modyfikacja: 2015-09-17 11:59:25 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz