Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Teddy Jr.

Teddy Jr. w Pub Underground

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Pub Underground - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
czwartek, 10 grudnia 2015
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
10 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Teddy Jr.? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Teddy Jr. - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Teddy Jr.

To świetny holenderski songwriter. Koncertując przemierzył pół Europy. Grał m. in. w Holandii, Francji, Belgii, Polsce i w Niemczech. Występował m. in. jako support przed New Model Army w Rotterdamie i Amsterdamie, w Polsce grał przed Peterem Gabrielem na Life Festival w Oświęcimiu. Występował też na kilku mniejszych festiwalach w naszym kraju. Teddy w muzyce łączy folkowe brzmienia z energią grunge’u lat 90-tych. Artysta sam komponuje i pisze swoje utwory inspirując się takimi wykonawcami jak Eels, Neil Young, Frank Turner czy Tom Petty. Piosenki Teddy’ego, jak sam mówi, są: „Opowieścią o moim życiu, miłości, frustracjach, przedstawiają świata dookoła.”

Podczas koncertów Teddy Jr. zabiera publiczność w podróż, podczas której poznają wielobarwny świat pełen radości. Przestrzeń ta jednak podszyta jest strachem i samotnością. Holender dzięki swojej charyzmatycznej osobowości stwarza na scenie osobliwy spektakl, w którym publiczność może aktywnie uczestniczyć. Wiosną odwiedził 20 polskich miast, gdzie prezentował swoją muzykę. Przyjęcie było bardzo gorące!

Teddy Jr. czasami koncertuje w duecie – ze świetnym akordeonistą Pawłem Cieplakiem. Podczas koncertów tego duetu jest energia, są dobre melodie oraz bardzo dobre teksty. Jest też mnóstwo wesołych, bardzo ciekawych opowieści.

Strony Teddy’ego:
www.soundcloud.com/teddy-jr
www.facebook.com/teddyjrmusic

https://http://youtu.be/UYA-Qmf4OU0
https://http://youtu.be/9lZV2NTMUiM
https://http://youtu.be/aWG4m1pmvnk

Kontakt:
Borówka Music www.borowkamusic.pl
Ostatnia modyfikacja: 2015-11-26 17:49:01 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz