Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Sarsa

Sarsa w LUKR

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub LUKR - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 16 października 2015
Start:
21:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
0/50 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Sarsa? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Sarsa - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Lukr zaprasza na koncert Sarsy!

Koncert ten odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej debiutancką płytę ,,Zapomnij Mi”.

SARSA – kompozytorka, autorka tekstów, gra na instrumentach klawiszowych i ukulele. Zadebiutowała w radiach mainstreamowych w 2015 roku z utworem ,,Naucz mnie”, który łączy w sobie korzenie alternatywne artystki ze szlachetnym popem - tym samym Sarsa wspięła się na szczyty list przebojów. Dodatkowo teledysk do utworu w ciągu miesiąca uzyskał ponad 6 milionów odtworzeń i stał się najczęściej udostępnianym klipem w Polsce.

Bilety w cenie 50 pln bezpośrednio i najszybciej można kupić na stronie klubu w zakładce eventy: https://www.lukr.club/rezerwacja/wydarzenia.html oraz w Punkcie INFO Millenium Hall.

Dla Klientów Millenium Hall z okazji 4 Urodzin bilety na ten koncert w prezencie! Wystarczy zrobić zakupy za min. 200 zł w Millenium Hall w terminie od 25 września 2015 i z paragonem/paragonami zgłosić się do Punktu INFO. Okazując paragon/paragony za zakupy można odebrać bilet w prezencie.

Przed koncertem o godzinie 18:00, na I piętrze Millenium Hall, gościem #NAFOTELACH będzie Sarsa! Zaznaczam - na pewno nie będziemy "gonić, biec i latać ponad". Z Sarsą, przy gorącej herbacie porozmawiamy m.in. o koncercie w klubie LUKR oraz o debiutanckim albumie "Zapomnij Mi".

Zapraszamy na autorskie spotkanie bardzo bliskiego stopnia - wstęp wolny.
Ostatnia modyfikacja: 2015-10-15 11:13:34 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz