Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Miesiąc w Andach

Miesiąc w Andach w Pub Underground

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Pub Underground - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
środa, 21 października 2015
Start:
20:30
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
5 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Miesiąc w Andach? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Miesiąc w Andach - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Miesiąc w Andach. Spotkanie z Pawłem Hadrianem

„Co takiego ma Peru, że w niektórych obcokrajowcach rozbudza takie pasje? […] To jest kraj, którego nie można zrozumieć […] A dla ludzi z krajów czystych i przejrzystych […] nie ma nic bardziej atrakcyjnego niż to, co nieprzeniknione.”
M. Vargas Llosa, „Lituma w Andach”

To będzie opowieść o miesiącu spędzonym w peruwiańskich i boliwijskich Andach. O spełnieniu młodzieńczych marzeń i wdrapaniu się na szczyt Wielkiej Góry. O tym jak tradycja staje się produktem i dlaczego mimo wszystko warto odwiedzić Machu Picchu, jak się żuje kokę i po co turyście dynamit. Będzie też o największym lustrze na Ziemi i wiskaczach (nie mylić ze szkockim trunkiem).


Paweł Hadrian – z zawodu grafik i projektant form przemysłowych, w międzyczasie także dziennikarz muzyczny, organizator imprez oraz didżej, studiował historię i filozofię. Uwielbia gotować i wie, jak to robić, o czym pisze na blogu Zdrowsze Jedzenie. Zafascynowany kulturą materialną islamu podróżował po Bałkanach, Turcji, Afryce Północnej i Indiach. Do czasu gdy na swej drodze spotkał znajomego z dawnych lat, który właśnie wrócił ze swej wyprawy dookoła świata i namówił go na podróż po Ameryce Południowej.
http://sapayclub.com/
https://www.facebook.com/SapayClub
http://zdrowszejedzenie.pl/
https://www.facebook.com/ZdrowszeJedzenie
Ostatnia modyfikacja: 2015-10-19 13:51:21 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz