Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Progressive Sunday

Progressive Sunday w Black & White

z serii Progressive

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Black & White - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
niedziela, 25 października 2015
Start:
18:00
Wstęp:
darmowy, selekcja

Brałeś udział w wydarzeniu Progressive Sunday? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Progressive Sunday - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

PROGRESSIVE SUNDAY - nowy cykliczny projekt, który jest skierowany do wszystkich wielbicieli muzyki w stylu progressive house. Niedziela to jednak dzień chilloutu, a więc dobra nuta oraz shisha zapewnią nieziemski odlot ;)

LINE UP: CREAM LIVE ACT
Cream i jego audycje są cenione w takich rozgłośniach jak: DI FM, Frisky Radio, Golden Wings Radio, PCM Radio, DNA Radio Argentina, Insomnia fm, Ussesions radio, TM Radio, Pure Fm. Jego autorskie audycje‚ TERMINAL" emitowane są w jednej z najlepszych rozgłośni na świecie prezentujących muzykę elektroniczną -amerykańskiej Proton Radio.

NOWOŚĆ: FAJKA WODNA - SHISHA
Shisha sięga swoją tradycją początków siedemnastego wieku. Rozpowszechniona w całym świecie, znana jest pod różnymi nazwami - shisha, hookah, nargileh - lub po prostu fajka wodna. Tytoń ogrzany rozżarzonym węglem wydziela dym, który filtrowany jest w zbiorniczku z wodą. Charakterystyczny słodkawy i wyjątkowo delikatny dym wdycha się przez długą rurkę. Tytoń do fajki wodnej bardzo różni się od papierosowego - jest znacznie słabszy, wilgotny, zazwyczaj aromatyzowany owocami i miodem.

HAPPY HOUR 18:00 - 19:00
SHOT - 2,5 PLN
PIWO - 4 PLN
SHISHA - 20% OFF


LINE UP: CREAM

NOWOŚĆ: SHISHA - FAJKA WODNA

WSTĘP: FREE

REZERWACJE: 600 655 610
Ostatnia modyfikacja: 2015-10-22 10:55:19 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz