Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Minimaraton Bonda

Minimaraton Bonda w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
środa, 4 listopada 2015
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety

Brałeś udział w wydarzeniu Minimaraton Bonda? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Minimaraton Bonda - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Minimaraton Bonda w kinach Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na najbliższy seans z cyklu Nocne Maratony Filmowe. Już 4 listopada o godzinie 20:00 odbędzie się Minimaraton Bonda z przedpremierowym pokazem filmu „Spectre”!

W ramach NMF zaprezentowane zostaną dwie najnowsze części przygód najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości - Jamesa Bonda. Jako pierwszy zostanie wyemitowany obsypany nagrodami „Skyfall”, a następnie odbędą się pierwsze, przedpremierowe pokazy jednego
z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – „Spectre”.

Widzów kin Helios w całej Polsce czeka ekscytujący wieczór z dynamiczną, zapierającą dech w piersiach akcją, wspaniałymi efektami specjalnymi i prawdopodobnie ostatnim filmem o agencie 007 z Danielem Craigiem w roli głównej.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów do zakupu biletów na Minimaraton Bonda w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/NMF_Bond. Zapraszamy!
Ostatnia modyfikacja: 2015-11-02 12:11:58 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz