Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Qeen Symfonicznie

Qeen Symfonicznie w Filharmonia Podkarpacka

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Filharmonia Podkarpacka - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 5 grudnia 2015
Start:
19:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
99/109 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Qeen Symfonicznie? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Qeen Symfonicznie - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

5 grudnia 2015 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie wystąpi w Rzeszowie! Po wyprzedanym koncercie wiosną 2014, zespół zagra kolejny raz w stolicy Podkarpacia. Koncert odbędzie się w Filharmonii Podkarpackiej, przy ul.Szopena – początek o godzinie 19:00.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od trzech lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 50 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 40000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.
Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “Bicycle Race”, “Another One Bites The Dust” oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek.


5 grudnia 2015 (sobota)
Rzeszów
Filharmonia Podkarpacka, ul. Szopena 30
Wejście od 18:30
Początek koncertu o godzinie 19:00

Bilety w przedsprzedaży w cenie 99 i 109 zł dostępne w sieciach Ticketpro/Biletomat/Empik/Media Markt/Saturn, w Trasie Podziemnej (Rynek 26), Thorn & Emm (Cicha 4) oraz w kasie Filharmonii.
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1233651-muzyka-zespolu-queen-symfonicznie.html
https://www.biletomat.pl/koncerty/queen-symfonicznie-w-rzeszowie-2839/
Ostatnia modyfikacja: 2015-12-05 07:11:48 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz