Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Sherlock Holmes - Przedpremierowo

Sherlock Holmes - Przedpremierowo w Rzeszowskie kina

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszowskie kina - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
czwartek, 7 stycznia 2016
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety

Brałeś udział w wydarzeniu Sherlock Holmes - Przedpremierowo? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Sherlock Holmes - Przedpremierowo - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Kina sieci kin Helios wraz z Best Film i BBC Worldwide zapraszają na przedpremierowy pokaz pełnometrażowego filmu z bohaterami kultowej serii o przygodach najbardziej znanego detektywa na świecie.

„Sherlock i upiorna panna młoda” już 7 stycznia w kinach Helios!

Tej zimy fani Sherlocka będą mieli szansę uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu. Sherlock po raz pierwszy trafi na ekrany kin, a zdobywcy nagród Emmy Benedict Cumberbatch i Martin Freeman zadebiutują w swoich kultowych rolach jako Sherlock Holmes i Dr Watson na dużym ekranie. Pełnometrażowy film z bohaterami kultowej serii zatytułowany: „Sherlock i upiorna panna młoda” zostanie pokazany w kinach sieci Helios tylko raz, w ramach specjalnego wydarzenia przed telewizyjną premierą, które odbędzie się 7 stycznia.

Sherlock i upiorna panna młoda to film, którego akcja toczy się w wiktoriańskim Londynie roku 1895. Jego scenariusz został napisany przez Stevena Moffata i Marka Gatissa. Na ekranie poza Cumberbatchem i Freemanem pojawią się między innymi Rupert Graves, Una Stubbs, Louise Brealey, Amanda Abbington. Reżyserem jest Douglas Mackinnon (Doctor Who, Line of Duty).

Dodatkowo kinowa publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję zobaczyć 20 minutowy ekskluzywny materiał – wycieczkę po Baker Street 221B ze współscenarzystą i producentem wykonawczym Stevenem Moffatem, a także making of z planu filmowego z udziałem Benedicta Cumberbatcha i Martina Freemana.

Serdecznie zapraszamy do rzeszowskich Kin Helios w czwartek (7.01.) o godz. 20:00.
Ostatnia modyfikacja: 2016-01-03 17:38:57 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz
EM2010EM2010 (styczeń 2016)
Wybieram się!