Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Champions Night

Champions Night w Kula Bowling & Club

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Kula Bowling & Club - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 9 stycznia 2016
Start:
21:00
Wstęp:
darmowy, selekcja

Brałeś udział w wydarzeniu Champions Night? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Champions Night - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

CHAMPIONS NIGHT czyli pokazy pirotechniczne, bazooka show i najlepsza muzyka do świtu! Za sterami gość specjalny Dj Namteh!

Dj Namteh –
prywatnie Paweł Hetman, to od kilku lat jeden z najlepszych DJ’ów w Polsce. Mistrz Polski Dee Jay’ów, Mistrz Polski Plażowych Prezenterów Dyskotek, to tylko niektóre z wielu tytułów zdobytych podczas zawodów DJ’skich. Artysta miał kilkakrotnie okazję występować przed kilkudziesięciotysięczną publicznością, jak choćby podczas WOW! NIGHT – największego klubowego Sylwestra w Europie na krakowskim Rynku Głównym, czy też podczas międzynarodowego festiwalu Pyromachina na krakowskich błoniach. Grał z najlepszymi i najbardziej znanymi – przykładem może być gwiazda światowego formatu – Kelis.

Zaczynał w wieku 16 lat, stawiając pierwsze kroki za konsoletą. Uczył się od najlepszych – tych, którzy bawili publiczność jeszcze w latach 70-tych i 80-tych XX wieku. Zwiedził praktycznie całą Polskę, dając klubowiczom dawkę pozytywnej, wybuchowej muzycznej energii. Występował także za granicą, m.in. na Słowacji i w Niemczech.

DJ Namteh to osoba z ukształtowanymi przekonaniami muzycznymi: gra to, co mu się podoba i uważa, że zainspiruje ludzi w klubie! Po prostu gra dobra muzykę i za to właśnie jest ceniony. Preferuje dźwięki, przy których nie można stać obojętnie. Kocha house w wielu odmianach (pumping, vocal, latino, electro, ...), jednak nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego i często eksperymentuje, mieszając klimaty tak, by jego sety były wyjątkowymi przeżyciami dla niego i klubowiczów. Często jego występom towarzyszą pokazy pirotechniczne oraz innego rodzaju atrakcje – niespodzianki, co daję jeszcze więcej przyjemności, a całość wydarzenia muzycznego pozostawia wiele niezapomnianych wrażeń.

Od wielu lat w swoim rodzinnym mieście – Krakowie czaruje muzycznie studentów w największym klubie miasta – Klubie STUDIO. W swojej karierze był rezydentem klubu Moderna w Dębicy a w roku 2012 był odpowiedzialny za rozwój klubu Energy 2000 w Katowicach. Jest zapraszany do klubów w Polsce i poza jej granicami, niosąc ludziom odprężenie i uśmiech podczas niezapomnianych muzycznych show jakie prezentuje!

Zatem wniosek jest prosty: warto się wybrać do klubu, w którym można spotkać DJ’a NAMTEH’a!
Ostatnia modyfikacja: 2016-01-08 07:30:06 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz