Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Koncert Cała Góra Barwinków

Koncert Cała Góra Barwinków w Pub Underground

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Pub Underground - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 4 marca 2016
Start:
19:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
15/25 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Koncert Cała Góra Barwinków? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Koncert Cała Góra Barwinków - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

W piątek 4 marca zapraszamy na koncert zespołu Cała Góra Barwinków, a po koncercie na kolejną imprezę z cyklu From Balkans To Jamaica. Wstęp na afterparty - wolny, około godziny 21.30.

Start koncertu: 19.00
Bilety: 15 pln przedsprzedaż (info wkrótce) / 25 pln w dniu koncertu. Wstęp na afterparty free.

***

Cała Góra Barwinków (CGB) działa w obecnym składzie od 2002 roku, choć korzenie grupy sięgają roku 1997. Należy do najważniejszych wykonawców rodzimej sceny ska/reggae. Muzyka grupy, to energetyczny mix ska, reggae i rocksteady. Znakiem rozpoznawczym CGB jest wysunięta na pierwszy plan, rozbudowana sekcja dęta i chwytliwe melodie.
Grupa ma na koncie cztery płyty długogrające. Ostatnia z nich - ‚Beat 2 Meet U‘ - ukazała się w 2013 roku.
W 2008 roku ukazał się winylowy singiel z piosenką ‘Ta ostatnia niedziela’.
W 2004 roku zespół został zaproszony przez Jurka Owsiaka do studia telewizyjnej dwójki gdzie wystąpił podczas XII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cała Góra Barwinków zaprezentowała się również w programach "Kuba Wojewódzki", „Poplista”, „Kawa czy Herbata”, „Regiony kultury” czy teŜ w programie „Taper”, w którym zespół podkładał muzykę pod niemy film Charliego Chaplina „Charlie ucieka”.
Debiutancka płyta CGB zdobyła uznanie wśród publiczności i krytyków. Zebrała dobre recenzje w prasie - muzycznej („Teraz Rock”, „FreeColours”, „Reggaebeat”) i pozamuzycznej („Gazeta Wyborcza”), a także w portalach internetowych. Jeszcze lepiej wiodło się kolejnej produkcji zespołu pt. „24 godziny”. Spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem, czego wyrazem czwarte miejscu w plebiscycie pisma ‘Free Colours’ na najlepszą płytę roku. Tytułowa piosenka wylądowała na trzecim miejscu tego zestawienia w kategorii ‘Piosenka roku’. Dotarła też do pierwszego miejsca listy przebojów Radia Bis. Drugi singiel z tej płyty - ‘Tracę czas’ - gościł bardzo często na antenie radiowej Trójki.
Kolejne płyty – ‚Kocham kłopoty‘ (2010) i ‚Beat 2 Meet U‘ (2013) - ugruntowały pozycję grupy na krajowym rynku muzycznym.
W 2014 roku Cała Góra Barwinków wzięła udział w 4 edycji programu ‚X Factor‘ w TVN, odpadając na zaledwie dwa odcinki przed finałem.
CGB słynie z świetnie przyjmowanych, energetycznych koncertów. Wystąpiła dotąd na niemal wszystkich najważniejszych festiwalach, a także dwukrotnie na Przystanku Woodstock – w 2003 i 2013 roku oraz Heineken Opener Festival 2007 w Gdyni. Obecnie ma na koncie około 600 występów w kraju i za granicą.
Skład:
Kuba Kaczmarek – bas/śpiew
Tomek Kaczmarek – gitara/chórki
Maciek Kulej – klawisze
Jakub Syguda – perkusja
Artur Wilk – gitara
Karol Ryś – puzon
Paweł Tyrała – saksofon
Daniel Michoń – trąbka
Bartosz Klich – realizator zespołu


https://http://youtu.be/s3OrcEwwkXs
https://
Cała Góra Barwinków "24 Godziny"Odtwórz

» Cała Góra Barwinków "24 Godziny"

Reżyseria(dir): CGB & Filmovnia
Zdjęcia(dop):Łukasz Jastrzębski, Jan Orłowski
montaż(edit): Jan Orłowski


https://
Cała Góra Barwinków- Nie Mam Czasu (oglądaj w HD 720p)Odtwórz

» Cała Góra Barwinków- Nie Mam Czasu (oglądaj w HD 720p)

Klip zespołu Cała Góra Barwinków do piosenki Nie Mam Czasu z płyty Kocham Kłopoty.
Realizacja Lex-Film.

Ostatnia modyfikacja: 2016-01-21 14:28:02 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz