Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Fismoll Solo

Fismoll Solo w Pub Underground

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Pub Underground - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
środa, 9 marca 2016
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
20/30 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Fismoll Solo? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Fismoll Solo - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Bilety:

- 20 PLN I tura (ilość biletów ograniczona)
- 30 PLN II tura i w dniu koncertu
(Info o przedsprzedaży wkrtóce)

***

Fismoll to młody 21-letni, polski singer-songwriter światowej klasy, o natychmiast rozpoznawalnym stylu i głosie. Doceniony na międzynarodowych festiwalach (m.in. The Great Escape, Eurosonic Noorderslag, Sziget, United Island, dwukrotnie na Open'er Festival). W ciągu dwóch lat od wydania debiutanckiej płyty „At Glade” zagrał ogromną ilość koncertów zarówno ze swoim znakomitym zespołem jak i solo, zyskując renomę świetnego wykonawcy o rzadko spotykanym klimacie koncertów. Pasjonuje się ludźmi, aranżacją muzyczną, technologią nagraniową, podróżami, naturą, beletrystyką i techniką audiowizualną. Związany jest od początku swojej kariery z warszawską wytwórnią płytową NEXTPOP, w której rozmaitych produkcjach bierze aktywny udział również jako muzyk i realizator.

www.facebook.com/fismoll
www.instagram.com/fismollmusic

***

Po premierze winylowej edycji "Box Of Feathers" (20.11.2015), Fismoll zrobił fanom kolejną niespodziankę – 4 grudnia ukazał się minialbum "Abandoned Stories". Jest to 5 utworów, które oryginalnie miały znaleźć się na płytach "At Glade" i "Box Of Feathers". Wydawnictwo zawiera pierwszą piosenkę Fismolla w języku polskim.
Utwory, które znalazły się na EP-ce zostały zarejestrowane podczas sesji do obu płyt, a dokończone w listopadzie 2015. Artysta krótko zapowiedział wydawnictwo na swoim profilu na FB: Niektórzy z Was pytali kiedy coś w ojczystym języku. Jest. Na "Abandoned Stories". Niektórzy pytali gdzie "Herbs Overblown". Pojawił się. Na "Abandoned Stories". Utwory z EP-ki można usłyszeć podczas koncertów w ramach trwającej trasy promującej drugi album Fismolla "Box Of Feathers".

iTunes: http://apple.co/1Ni3GTK Spotify: http://spoti.fi/1Qvr8Bq Tidal:http://bit.ly/1M2IZJO Muzodajnia: http://bit.ly/1QeQpkS Deezer:http://bit.ly/1lOwEUd Wimp: http://bit.ly/1R9FwB4 Empik.com:http://bit.ly/1YYolDM
EP Intro: http://bit.ly/1NikqKN
Ostatnia modyfikacja: 2016-02-11 15:03:09 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz
greenduck412greenduck412 (marzec 2016)
Na 100% tam będę. Nie mogę przegapić jego występu :)