Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Dawid Podsiało

Dawid Podsiało w LUKR

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub LUKR - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 26 lutego 2016
Start:
21:00
Wstęp:
selekcja, bilety

Brałeś udział w wydarzeniu Dawid Podsiało? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Dawid Podsiało - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Dawid Podsiadło
Trasa koncertowa Son Of Analog
promująca płytę Annoyance And Disappointment

Niespełna trzy lata temu, kiedy szykował się do wydania debiutanckiej płyty, był dobrze zapowiadającym się zwycięzcą telewizyjnego talent show. Dzisiaj przedstawia swój drugi album solowy – i jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej. Wielbiony przez fanów, ceniony przez krytyków, nagradzany i zapraszany, Dawid Podsiadło to prawdziwy fenomen – a przy tym niezmiennie skromny, twardo stąpający po ziemi facet i nadzwyczajnie utalentowany artysta.

Tajemnica sukcesu? Oczywiście nietuzinkowy głos Dawida i charyzma, z którą musiał się urodzić, bo nauczyć się tego nie da. Ale nie tylko to…
„Bogdan Kondracki - producent wiodący. Daniel Walczak - producent i kierownik muzyczny zespołu. Aleksander Świerkot - gitarzysta. Michał Sęk - klawiszowiec, który na tej płycie ma swoich rękach potężnego potwora: olbrzymiego, ciężkiego Hammonda. Piotr Jabłoński - perkusista. Wojciech Król - basista. No i ja” – Dawid przedstawia swoją zwycięską drużynę. Z Bogdanem współtworzył już poprzedni album „Comfort & Happiness”, z pozostałymi kolegami zżył się podczas niekończącej się trasy koncertowej. Nie chodzi tylko o dobrze spędzony wspólnie czas, o rockandrollowe wybryki, choć i tego nie brakowało, ale przede wszystkim o wzajemne inspirowanie się, o – nomen omen – grę zespołową.

„Annoyance and Disappointment” – choć tytuł oznacza rozdrażnienie i rozczarowanie, to trudno o bardziej odległe od realiów skojarzenia. Po listopadowej premierze, w niespełna dwa miesiące wydawnictwo ma już status platynowej płyty, a pierwszy singiel „W Dobrą Stronę” jest jednym z najczęściej emitowanych utworów w stacjach radiowych i utrzymuje się w czołówce list przebojów.

Teraz Dawid i jego Zespół znów ruszają w trasę z drobiazgowo wyprodukowanymi koncertami, które nikogo nie pozostawią obojętnym.

Dawid Podsiadło
Son Of Analog Tour
Rzeszów, Lukr
26.02.2016, piątek

Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o wcześniejsze przybycie do klubu w celu uniknięcia kolejki przed wejściem.
------------------------------------------------
Bilety:

Koncert został całkowicie wyprzedany. Biletu nie będą już dostępne.Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Kup płytę Annoyance And Disappointment:
http://bit.ly/1ZTsYzr
Ostatnia modyfikacja: 2016-02-11 14:14:35 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz