Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Noc Kobiet z Misterem

Noc Kobiet z Misterem w LUKR

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub LUKR - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 5 marca 2016
Start:
21:30
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
20 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Noc Kobiet z Misterem? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Noc Kobiet z Misterem - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Co się stanie, jeśli w tym samym czasie, w tym samym miejscu, w towarzystwie najprzystojniejszego Polaka i obecnie najpopularniejszego rzeszowianina w kraju pojawi się bezapelacyjnie najprzystojniejszy DJ w kraju?

Już 5 marca, tylko w LUKЯ – Noc Kobiet 2016! Gościem wieczoru będzie Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz, który wystąpi ze swoim akrobatycznym i zapierającym dech w piersiach show w ramach trasy „Jonkers Fly Tour”! A za konsoletą… DJ Bart B! Tego człowieka nie trzeba już nikomu przedstawiać - jego obecność to gwarancja wyselekcjonowanej i absolutnie najlepszej muzyki.

Co jeszcze przygotowaliśmy dla Pań? Niespodzianki i mnóstwo niezapowiedzianych zaskakujących wrażeń. Szykuje się niezapomniana i najbardziej kobieca noc w roku!
Noc Kobiet 2016, czyli Rafał Jonkisz X DJ Bart


Line up: DJ Bart B
Special Guest: Mister Polski 2015 - Rafał Jonkisz
Wstęp: 20 PLN
Bilety w przedsprzedaży do nabycia w Punkcie INFO Millenium HALL na poziomie 0.
Przy okazaniu kuponu rabatowego z Aplikacja Day&Night - pierwsza aplikacja imprezowa w Rzeszowie – wstęp FREE! (Uwaga - ilość kuponów ograniczona!)
Ostatnia modyfikacja: 2016-02-24 13:02:40 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz