Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

koncert - Ania Dąbrowska

koncert - Ania Dąbrowska w LUKR

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub LUKR - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 15 kwietnia 2016
Start:
21:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
60/75 zł

Brałeś udział w wydarzeniu koncert - Ania Dąbrowska? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

koncert - Ania Dąbrowska - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Już 15 kwietnia, tylko w klubie LUKЯ, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju Ania Dąbrowska, która zaprezentuje materiał z nowej płyty "Dla naiwnych marzycieli" jak i swoje największe przeboje.
Pięć studyjnych albumów i kilkaset tysięcy egzemplarzy sprzedanych płyt. W jednej ze swoich nowych piosenek śpiewa, że "nic nie musi". I ma rację, bo to my musieliśmy czekać na nowy materiał od Ani Dąbrowskiej - i to wyjątkowo długo, bo blisko cztery lata.
Do współpracy przy projekcie "Dla naiwnych marzycieli" artystka zaprosiła Aleksandra Kowalskiego, lepiej znanego jako Czarny HIFI. Dotychczas kojarzony ze światem hip-hopu, we współpracy z Anią Dąbrowską udowodnił, że nawet hiphopowiec może być wrażliwy i delikatny. Ich współpraca to dowód na to, że bez wątpienia są artystami mistrzowsko odnajdującymi się w każdej odsłonie.

"Dla naiwnych marzycieli" powstawało przez pół roku. To płyta rozmarzona, miejscami naiwna i lekka ale jednocześnie bardzo przebojowa. Płytę promuje singiel "W Głowie". I rzeczywiście - jest to utwór, który "W głowie" zostanie już po pierwszym przesłuchaniu. Idealny kandydat na przebój najbliższych miesięcy.

Ania Dąbrowska - "Dla naiwnych marzycieli",
Start: piątek, 15 kwietnia, 21:00,
Bilety: 60 PLN (do 31.03.2016 ), 75 PLN (od 1.04.2016)
Do nabycia na www.lukr.club oraz w Punkcie Info Millenium Hall (poziom 0
Ostatnia modyfikacja: 2016-03-10 15:10:34 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz