Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

BarFighters - After Party

BarFighters - After Party w LUKR

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub LUKR - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
czwartek, 28 kwietnia 2016
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety

Brałeś udział w wydarzeniu BarFighters - After Party? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

BarFighters - After Party - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

DJ DEF | DJ BART | OSA

BarFighters to nie tylko zawody. To również najlepsze, klubowe wydarzenie roku. Specjalnie dla was zagrają najlepsi Polscy DJe w składzie ! :

Bar Fighters Championships is a massive 2 days event, full of flair and fun. After the big finals we will prepare a great after party in LUKR Club. The best Polish DJ's will keep those beats pumping and we will do our best to keep you in great mood!

------- OSA -------
Co tu dużo mówić... Osy nie trzeba przedstawiać. Wszystkim dobrze znany i lubiany przedstawiciel rzeszowskiej kultury i założyciel ART DE RUE. To właśnie on zadba o to żeby nikt się nie nudził.

------- DJ DEF ------
Urodził się w roku 1980 w Warszawie. Jego pierwsze inspiracje muzyczne to RUN DMC, Beastie Boys oraz Public Enemy z czasem doszły również cięższe brzmienia z gatunku punk rock czy hardcore. Od 1998 r. występuje za deckami gramofonów . Na początku prezentował głównie czarne brzmienia hip hopowe, z czasem w jego setach zaczęły się także pojawiać takie gatunki jak funk, breaks, potem również breakbeat, baltimore, electro, bassline, drum`n`bass, dubstep oraz wiele innych odmian muzyki które dochodziły wraz z upływem czasu.
Przez wielę lat współpracował z warszawską ekipą THS KLIKA z którą nagrał trzy płyty: „Liryka Chodnika”, „Długopis Kartka” oraz "Dla Dzielnic Muzyka", gdzie udzielił się jako dj oraz producent . W 2008 roku jego beaty oraz skrecze można było usłyszeć na solowej płycie Suji „Ulica Nadaje” oraz na płycie 2cztery7 „Spaleni Innym Słońcem”. A w 2009 na drugiej płycie Ths Kliki „Długopis Kartka”. Obecnie występuje jako DJ podczas koncertów razem z Warszawską ekipą PARIAS. A także z Ponem i Fu (Z.I.P SKŁAD / ZIPERA) podczas koncertów oraz soundsystemów. W 2013 roku nagrał scratche na nową płytę THS Kliki "Dla Dzielnic Muzyka" , Siwersa "Bez Ceregieli", Fu i Olsena "Kameleon II". W 2014 jego cuty możecie usłyszeć na nowym albumie Pokoju Z Widokiem Na Wojnę "Grawitacja" oraz na płycie Wirusa "60 Kilo Wersów". A w obecnym roku dogrywał się do do płyt: Pono "Bunt", Pro Ebt "Esencja Bitów Tekstów", JWP Sequel, Mor.w.a "Empiria".

------- DJ BART ------
Znany w klubach niemalże całej Polski, jeden z najlepszych rodzimych Dj'ów hip-hop'owych. Pomimo tego, że Bart nie ma zacięcia turntablistycznego to zasługuje na uwagę ze względu na zdolności budowania doskonałej atmosfery na imprezach. Nie ma w Polsce wielu Dj'ów, którzy tak potrafią grać. To co lubią i czego na co dzień słuchają, aby ludzie cały czas dobrze się bawili. DJ Bart działa od wielu lat w ramach MadCrew. Współtworzył także legendarny skład hip-hop'owy Kaliber 44. Na konto Barta zapisać też należy koncerty z AbraDabem w USA, występy w Londynie, Czechach i co tydzień kilka imprez Dj'skich w różnych polskich miastach i klubach. Między kolejnymi wyjazdami Bart powoli rozbudowuje swoje studio, w którym powstało już szeœć jego mix tape’ów. Działalnoœć Barta można również usłyszeć na płytach takich artystów jak Abradab, Tede, Jamal i wielu innych.
Ostatnia modyfikacja: 2016-04-22 08:56:14 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz