Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Koncert PERFECT

Koncert PERFECT w Rzeszów

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Rzeszów - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
piątek, 29 kwietnia 2016
Start:
18:00
Wstęp:
selekcja

Brałeś udział w wydarzeniu Koncert PERFECT? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Koncert PERFECT - plakat
Liczba uczestników: 1

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Doskonale znany i lubiany zespół Perfect będzie gwiazdą koncertu na powitanie w stolicy województwa nowej uczelni, czyli Rzeszowskiej Szkoły Wyższej (dotychczasowej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji). Koncert odbędzie się w piątek 29 kwietnia 2016 r. o godzinie 18:00 na rynku w Rzeszowie. Na imprezę zapraszają prof. Jerzy Posłuszny, Rektor WSPiA oraz Tadeusz Ferenc, Prezydent Miasta Rzeszowa.

WSPiA jest najstarszą Uczelnią niepubliczną na Podkarpaciu, która w tym roku kończy obchody Jubileusz 20-lecia. Jubileusz ten zbiega się z innym ważnym wydarzeniem zarówno w życiu Uczelni, jak i w historii podkarpackiego szkolnictwa wyższego. WSPiA postanowiła przenieść siedzibę z Przemyśla do Rzeszowa i na bazie Zamiejscowego Wydziału utworzyć nową Uczelnię pod nazwą „Rzeszowska Szkoła Wyższa”.

Z tej okazji WSPiA (od 1 października 2016 r. Rzeszowska Szkoła Wyższa) zaprasza na wyjątkowy koncert, który odbędzie się w piątek 29 kwietnia 2016 r. na rzeszowskim Rynku. Gwiazdą wieczoru będzie znany i lubiany zespół Perfect. Dodatkowo w programie imprezy przewidziano m.in. koncert rzeszowskiej grupy Rockaway z wykładowcą uczelni w składzie oraz pokazy Zumby z CityFit.

Początek imprezy godzina 18:00. Zespół Perfect na scenie pojawi się o godzinie 20:00. Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu. Będzie to też doskonała okazja do świętowania dla tegorocznych maturzystów, którzy 29 kwietnia odbiorą świadectwa ukończenia szkoły.

Organizatorami imprezy są Wyższa Szkoła Prawa i Administracji (od 1 października 2016 r. Rzeszowska Szkoła Wyższa) oraz Urząd Miasta Rzeszowa. Sponsorami koncertu są CityFit, BESTA, ZM Ropczyce, SPAR, ICN Polfa Rzeszów S.A., Automet oraz SOLBET S.A.

Szczegółu oraz program można znaleźć na stronie www.wspia.eu
Ostatnia modyfikacja: 2016-04-22 12:49:03 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz