Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Dominic John Sebastian z zespołem

Dominic John Sebastian z zespołem w Mikrofon

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Mikrofon - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 14 maja 2016
Start:
20:30
Wstęp:
selekcja, bilety

Brałeś udział w wydarzeniu Dominic John Sebastian z zespołem? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Dominic John Sebastian z zespołem - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Zapraszamy na komcert do Mikrofonu, zagra:
Dominic John Sebastian z zespołem

Współczesny folk z wpływami muzyki irlandzkiej urozmaicony bogatym instrumentarium (low whistle, akordeon, bouzouki , harmonijka ustna, cajon, gitara, gitara basowa … ).
Jako bard, rodem z Gdyni, Dominic pisze piosenki i dużo koncertuje podróżując po całej Europie, dzieląc się bogactwem dźwięków i przywożąc nowe inspiracje. W jego pełnych pasji i emocji utworach słychać wspomnienia wędrówek po Hiszpanii, tajemniczą atmosferę spowitych mgłą wzgórz Irlandii oraz historie napotkanych ludzi wplecione w nastrojowe, folk-rockowe brzmienie.

Dominic John Sebastian ma na swym koncie liczne koncerty w klubach i na festiwalach, przede wszystkim w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce. Wydał dotychczas dwa albumy koncertowe oraz jeden studyjny, a zimowy singiel C’mon Girl ze studyjnego albumu artysty wraz z teledyskiem zyskuje szczególną popularność.

W składzie: Dominic John Sebastian (gitara, wokal, songwriting), Paweł Chyziewicz (low whistle, akordeon, bouzouki , harmonijka ustna, dzwonki), Paweł Litwinienko (gitara basowa)
Ostatnia modyfikacja: 2016-05-11 13:23:02 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz