Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Autostopem na Saharę

Autostopem na Saharę w Pub Underground

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Pub Underground - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
czwartek, 26 maja 2016
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
5 zł

Brałeś udział w wydarzeniu Autostopem na Saharę? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Autostopem na Saharę - plakat
Liczba uczestników: 0

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Nieliczni podróżnicy udowodnili już, że autostopem można dostać się właściwie wszędzie, jeśli jest się w wystarczająco zdeterminowanym.

Spróbował tego i Sebastian. Po przejechaniu samotnie autostopem drogi z Rudnika nad Sanem na Podkarpaciu aż do M'hamid w Maroko, które leży już na Saharze - pragnie podzielić się swoją opowieścią.

Przez ponad 7 tygodni an drodze stawali mu dilerzy narkotyków, uzbrojeni Cyganie, piekielne temperatury, nieucziciwi właściciele kantorów, złodzieje, wyzyskiwacze i niebotyczne ceny papierosów w Zachodniej Europie. Wyciągając wszystkie potrzebne witaminy i mikroelementy z bagietek z Nutellą, parł do przodu aż do samego celu. Towarzyszył mu jedynie aparat analogowy, który zachwycił pewnego Australijczyka ("Widziałem taki w muzeum!").

Dwa miesiące długiej drogi zatrzymały go w najmniejszych krajach Europy (Lichtensteinie, Andorze, Monako), w najwyższych górach Europy (i nie tylko) w Szwajcarii, Hiszpanii i Maroko, a także przy największym wodospadzie, aby w końcu zakończyć się przy największej na świecie pustyni- Saharze. Nie trzeba dodawać, że był tym dość podeksctyowany i lubi o tym opowiadać.

Zapraszamy na stronę Sebastiana www.swiatbezkonca.pl orazwww.facebook.com/swiatbezkonca.
Ostatnia modyfikacja: 2016-05-18 07:04:04 przez izolkaa

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz