Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Residents Night

Residents Night w Obsession

z serii Residents Night

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Obsession - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 19 grudnia 2009
Start:
20:00
Wstęp:
selekcja, bilety

Brałeś udział w wydarzeniu Residents Night? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

Residents Night - plakat
Liczba uczestników: 8

Filmy

Zdjęcia i obrazy

Już w najbliższą sobotę edycja specjalna czwartkowej imprezy. Gościem DJ Mundyego będzie edee-j ze składu Groove Society. Najlepsze klubowe rytmy house gwarantowane.


EDEE-J (GROOVE SOCIETY)
Rozpoczął swą winylową przygodę w roku 1999. Wówczas, 22-letni, zafascynowany klubową kulturą amator dźwięków, przeistoczył się w DJ’a grającego tylko i wyłącznie z winyli; z jednej strony bardzo świeżych, z drugiej z kolei starych, niejednokrotnie mile trzeszczących dla ucha. Nie do końca sprecyzowany muzycznie, aczkolwiek nie wychodzący poza granice szeroko pojętego dziś gatunku muzyki house z wielkim powodzeniem budował swoje sety oparte na progresywnych dźwiękach, będących spod znaku acid house. Grał u boku takich gwiazd jak Westbam, Benny Benassi czy Matteo Esse, Full Intention, Sergio Flores. Brał udział przy organizowaniu rzeszowskich imprez z cyklu „Akademia House’u”, W chwili obecnej, często usłyszeć go można w soulful’owych odmianach muzyki u boku swoich przyjaciół, DJ’ów i producentów znanych jako Karol XVII i MB Valence. Od roku jest „częścią” grupy „Groove Society” do której należą DB Cooper oraz DJ Ezzo. Najczęściej można go usłyszeć w takich klubach jak: Frantic (Kraków), Rdza (Kraków), ZOO (Wawa), Hotll (Wawa), Klubokawiarnia (Wawa), Czekolada (Lublin).
Ostatnia modyfikacja: 2009-12-14 12:04:00 przez maciek

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz
mundymundy (grudzień 2009)
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!