Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

The Look Of The Year

The Look Of The Year w Chilli

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Chilli - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 12 grudnia 2009
Start:
15:00
Wstęp:
darmowy, selekcja

Brałeś udział w wydarzeniu The Look Of The Year? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

The Look Of The Year - plakat
Liczba uczestników: 1

Filmy

Zdjęcia i obrazy

THE LOOK OF THE YEAR jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w świecie mody. Od ponad 20 lat jego głównym celem jest wyszukiwanie i promowanie nowych twarzy. To dzięki niemu możemy dziś podziwiać światowej sławy top modelki takie jak Cindy Crawford, Naomi Campbell, Claudia Schiffer czy Linda Evangelista.
Światowy finał organizowany jest co roku w sycylijskim kurorcie Taormina. Główną nagrodą jest trzyletni kontrakt z renomowaną międzynarodową agencją modelek.
Polska edycja konkursu organizowana będzie już po raz trzeci przez warszawską agencję IVORY MODELS. Już teraz możemy się pochwalić międzynarodowymi tytułami z poprzednich lat: The Look Of the Year Style 2008, The Look Of The Year Personality 2009 oraz samym tytułem głównym The Look Of The Year 2009!
UWAGA!!! Rozpoczynamy castingi do edycji 2010. Odwiedzimy 15 największych miast w Polsce.
Pierwszy casting już 12-go grudnia właśnie w Rzeszowie w CHILLI MUSIC CLUB. Szczegółowe informacje na temat konkursu i jego przebiegu dostępne są na naszej stronie internetowej

www.thelookoftheyearpolska.pl
Ostatnia modyfikacja: 2009-12-03 00:10:10 przez michal

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz