Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

R'n'B Exclusive

R'n'B Exclusive w Grand Club

wydarzenie przeszłe

Miejsce:
Klub Grand Club - Rzeszów - logo
Rzeszów
Data:
sobota, 27 sierpnia 2011
Start:
22:00
Wstęp:
selekcja, bilety
Cena:
15 zł

Brałeś udział w wydarzeniu R'n'B Exclusive? Dopisz się do listy gości i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jego temat!

R'n'B Exclusive

Dostępne są zdjęcia z tego wydarzenia

Liczba zdjęć: 77

R'n'B Exclusive - plakat
Liczba uczestników: 1

Filmy

Dla fanów dobrego r'n'b, druga odsłona imprezy R'n'B Exclusive.
Uwolnij czarną część swojej duszy na imprezie w czarnych klimatach soul, rnb, funk i hh. Czarne doznania duchowe zapewni prosto z Gdańska DJka MixTee.

Początek imprezy: 22:00.
Wstęp 15zł.

Warunki selekcji:
Panie 20 lat
Panowie 23 lata
Muzyka
Dj Mixtee (Gdańsk)- zabawę z gramofonami zaczęła w 2004 roku. W tym czasie zagrała z czołówką polskich (i nie tylko) dji między innymi w takich klubach jak: The Fresh-Wawa, Harlem-Wawa, Daytona-Wrocław, Parlament-Gda, Paradox/Organica-Sopot, Copacabana-Międzyzroje, Copacabana-Sopot, Ego-Sopot, Tropikalna Wyspa-Sopot, Mandarynka-Sopot, Surfbay-Chałupy, BayaBeach-Ustka, TheBeach-Dębki, Kongo Bar-Wła...dysławowo, Apropos-Szczyrk, Rejs-Białystok, Bowling-Elbląg, Mosqito-Kołobrzeg, Iguana-Częstochowa, Spokój-Kraków, Vavavoom-Zakopane. Dbała o oprawe muzyczną na takich eventach jak: Burton Scratch Jam, FDK '06, '07, ’08, '09, New Style Session, Thousand Battle, Chrom Skeatboarding Session i współpracowała jako dj koncertowy z trójmiejską raperką Moną. Do tej pory wydała 3 mixtape'y: Dirty South oraz Sugar Free vol.1 i 2 oraz udzieliła sie na mixtape'ie Expess Yourself. Jej styl grania to mix najlepszych kawałków hip hopu, dancehallu i rnb, jednak najlepiej czuje sie w klimacie dirty south, który można usłyszeć na każdej z imprez przez nią granych.

hip hop/rnb/dancehall/funk/oldschool/house
Ostatnia modyfikacja: 2011-07-21 12:17:42 przez atakimamkaprys

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz