Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Pierwsze wyjście z mroku, czyli koncertowe uderzenie Comy!

22 października 2014

Pierwsze wyjście z mroku, czyli koncertowe uderzenie Comy!5 października ruszyła jesienna trasa COMY zatytułowana „Pierwsze Wyjście z Mroku 2014”! Nowe tournee zespołu to sentymentalne spojrzenie w przeszłość i ukłon w stronę pierwszych fanów!

A już teraz specjalnie dla Was jubileuszowy koncert Comy do ściągnięcia w sieci!

Kontrolowany przeciek do sieci - tak można nazwać niespodziankę jaką zespół Coma przygotował dla swoich fanów. Miłośnicy debiutanckiej płyty łódzkiej kapeli będą mogli ściągnąć koncertowe DVD zarejestrowane podczas tegorocznego występu w Jarocinie, na pełnym legalu i za niewielkie pieniądze.
3 listopada odbędzie się premiera pamiątkowego wydawnictwa zespołu Coma związanego z dziesięcioleciem debiutanckiego albumu.
„Pierwsze wyjście z mroku 2014 - Live in Jarocin”, to zapis video unikalnego koncertu, który odbył się 19 lipca, podczas tegorocznej edycji Jarocin Festiwal. Zespół, po raz pierwszy w historii, wykonał wtedy na żywo cały album. Udany klimat tamtego wieczoru będzie można poczuć kupując plik na platformie www.nuplays.pl. Cena koncertu w jakości HD będzie wynosić dla Polski 8,99 PLN. Niska kwota jest ukłonem w stronę fanów oraz podkreśla pamiątkowy, a nie komercyjny charakter akcji. Wydawnictwo ma również promować trwającą aktualnie trasę zespołu Coma, „Pierwsze wyjście z mroku 2014”, która jest kontynuacją jarocińskiej formuły.

Jako utwór promujący to wydawnictwo, zespół wybrał tytułowe „Pierwsze wyjście z mroku”: https://

COMA - Pierwsze Wyjście z Mroku 2014. Live in Jarocin [DVD PROMO]Odtwórz

» COMA - Pierwsze Wyjście z Mroku 2014. Live in Jarocin [DVD PROMO]

Kup koncert za jedyne 8,99 zł: http://coma.nuplays.pl
Subskrybuj kanał: http://www.youtube.com/user/comaoficjalny?sub_confirmation=1
Facebook: http://facebook.com/Coma.rock.art
3 listopada odbędzie się premiera pamiątkowego wydawnictwa zespołu Coma ...Już od dzisiaj wydawnictwo można zamówić w pre – orderze pod tym linkiem: http://coma.nuplays.pl

Dzisiaj wystartował również oficjalny kanał YouTube zespołu Coma, który można znaleźć pod tym adresem: http://www.youtube.com/user/comaoficjalny

Komentarze

Zaloguj się aby napisać komentarz