Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Aktualności

Chilli otwarte dla studentów!

» Chilli otwarte dla studentów!

30 stycznia 2009

Już w najbliższy czwartek klub Chilli otworzy swoje drzwi dla studentów! Jedyny klub w Rzeszowie który wprowadził selekcje od 25 roku życia, otwiera sie na studentów! Bądźcie tam ! Sprawdź szczegóły !

» więcej
Absoulut Masquerade

» Absoulut Masquerade

29 stycznia 2009

Piątek! Absolut Masquerade - najnowszy obiekt portfolio Wyborowej S.A. - będzie wspierane imprezami tematycznymi pod patronatem właśnie tej marki! Dlatego... Czarny Kot... 30 stycznia! Zapraszamy!

» więcej
Rekrutacja na Dj do NBS - Agency

» Rekrutacja na Dj do NBS - Agency

28 stycznia 2009

Mamy przyjemność zawiadomić młodych i zaczynających swoją karierę DJ-ów z Rzeszowa i okolic, że rusza pierwsza tura rekrutacyjna do NBS DJ's Team-u.

» więcej
24 Urodziny Palmy !!

» 24 Urodziny Palmy !!

28 stycznia 2009

24 Urodziny Palmy z Maxem Farenthide ! Cała noc typowo klubowej, prawdziwie klubowej muzyki. Autobus który będzie jeździł po mieście z imprezą w środku z dj'ami Hammsterem i Stykkim. Oraz impreza której nie zapomnisz!

» więcej
Guru Josh Project + Infinity

» Guru Josh Project + Infinity

25 stycznia 2009

Twórca największego hitu 2008 roku - Infinity - po raz pierwszy na podkarpaciu! Po raz pierwszy w tej części Polski! Sprawdź szczegóły...

» więcej
Beats of Silky Style

» Beats of Silky Style

19 stycznia 2009

Już 24 stycznia zapraszamy na pierwszą imprezę z cyklu "Beats of Silky Style" w nowym rzeszowskim lokalu - Stacja Metro Cafe - house music all night long - vocal house, soulful, funky, deep, tech, progressive...

» więcej
Czarne Wtorki - Palma

» Czarne Wtorki - Palma

17 stycznia 2009

Bezprecedensowo. Odświeżona po lekkim face liftingu Palma zaprasza na nową serię imprez cyklicznych! Nie przegap. MY TEŻ TAM BĘDZIEMY !

» więcej
Max Farenthide i Hubertuse w Galeonie !

» Max Farenthide i Hubertuse w Galeonie !

17 stycznia 2009

Już jutro 17.01 Max Farenthide i Dj Hubertuse w Galeonie ! Sprawdźcie szczegóły!

» więcej
Zdjęcia z I love trance.... Już jutro !

» Zdjęcia z I love trance.... Już jutro !

15 stycznia 2009

Już jutro dodamy specjalnie dla Was kolejną galerię z serii imprez pt "I love trance" Wypatrujcie w godzinach popołudniowych.

» więcej
Koncert odwołany

» Koncert odwołany

15 stycznia 2009

Koncert Sokola feat Pono miał odbyć się w rzeszowskim Anemonie 30 stycznia, jednak z bliżej nam nieznanych powodów został odwołany. W zamian pewne jest, że klub zorganizuje równie atrakcyjna imprezę. Szczegóły wkrótce

» więcej
My też tam będziemy!

» My też tam będziemy!

7 stycznia 2009

Mieszanina stylów... 14 stycznia urodziny rezydenta klubu Deja'Vu - Dj'a Mundy-ego, na które jesteście zaproszeni wszyscy. By wspomóc go za konsoletą jego zaproszenie przyjęli najbardziej znani rzeszowscy dj'e. Nie odmawiajcie sobie tej imprez

» więcej
Świeży oddech w mieście?

» Świeży oddech w mieście?

6 stycznia 2009

Wreszcie coś ruszyło. Najstarszy rzeszowski klub - Palma - ruszyła ze swoim najświeższym pomysłem imprez cyklicznych ! Czarne Wtorki - rytmy R'n'B i rzeszowska elita konsolety ! Pierwsza impreza już 20.01.2009.

» więcej
Nowe Kluby

» Nowe Kluby

4 stycznia 2009

Wraz z coraz większym zainteresowaniem serwisem clubs4u.pl który tworzycie razem z nami, staramy się właśnie dla Was rozszerzyć nasze możliwości i będziemy to robić w dalszym ciągu.

» więcej