Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Klub Mefisto - Rzeszów - logo

Zlikwidowany

Mefisto

Rzeszów

Adres:
Rynek 16,
Rzeszów
Telefon:
17 85 32 037
bar - Mefisto - Rzeszów
mefisto2 - Mefisto - Rzeszów
bar2 - Mefisto - Rzeszów
sala - Mefisto - Rzeszów
loze - Mefisto - Rzeszów
lanser - Mefisto - Rzeszów

Interesuje Cię ten pub? Chcesz być na bieżąco z informacjami na jego temat lub uczestniczyć w życiu jego społeczności?

Zapisz się
O klubie

MEFISTO CLUB AND COCKTAIL - to lokal, który zaspokoi oczekiwania nie jednej osoby.

Ciekawe i gustowne wnętrza lokalu, pozwalają miło spędzić czas zarówno w gronie znajomych, jak i kameralnie z bliską osobą.


Bar profesjonalnie przygotowany i zaopatrzony w bardzo szeroką gamę alkoholi, będzie miejscem idealnym dla osób, które szukają nowości smakowych i wyśmienitych drinków, jak i tych, którzy lubią sprawdzone i tradycyjne trunki.


Oprócz miejsca, gdzie można miło spędzić czas ze znajomymi przy dobrym drinku czy zimnym piwie, od niedawna zapraszamy na imprezy.

Zróżnicowana oferta muzyczna oraz imprezy tematyczne, skierowane do konkretnych osób zagwarantują, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.


W części lokalu, w której zlokalizowany jest dance floor, w jego sąsiedztwie znajdują się również loże z miejscami do siedzenia dla około 50 osób. Pozwala to zorganizować świetną imprezę – również zamkniętą, gdzie Dj zapewni doskonałą oprawę muzyczną.


Lokal jest skierowany do osób zarówno palących jak i tych, którzy nie palą.
Osoby palące mają do dyspozycji część lokalu gdzie znajdują się wygodne loże, a wyciągi i nawiewy gwarantują odpowiedni komfort przebywania.


Sala Barowa w raz z kameralną lożą na 12 osób, jest miejscem przeznaczonym dla osób niepalących. Tam przy wyciszonej muzyce można spokojnie porozmawiać w gronie swoich znajomych i bliskich.


Szukasz miejsca do zorganizowania własnej imprezy?
Przyjdź do nas!

Spotkania w gronie znajomych, uroczystości rodzinne, imprezy firmowe lub prezentacje, urodziny, wieczory panieńsko – kawalerskie czy osiemnastki. Zorganizujemy spotkanie spełniające Wasze indywidualne oczekiwania. Oferujemy również możliwość wynajęcia całego lokalu oraz organizację cateringu.

MEFISTO CLUB AND COCKTAIL - lokal zaspokajający każde gusta - Lokal dla CIEBIE !

Salsoteka!

» Salsoteka!

9 grudnia 2014

Gorące rytmy salsy w środku mroźnej zimy? Czemu nie! Mefisto zaprasza i kusi promocjami na barze!

» więcej
Retro Party!

» Retro Party!

20 listopada 2014

„Retro Party” w Mefisto to impreza gdzie usłyszycie największe taneczne przeboje od lat 60-tych, które zostały odkurzone specjalnie dla was !

» więcej

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz