Zaloguj sięZarejestruj się

lub
zaloguj się używając

Położenie:

Cała Polska

Klub Pewex Pub - Rzeszów - logo

Pewex Pub

Rzeszów

Adres:
Rynek 18,
Rzeszów

Interesuje Cię ten pub? Chcesz być na bieżąco z informacjami na jego temat lub uczestniczyć w życiu jego społeczności?

Zapisz się
O klubie

Pewex Pub to miejsce, które zabierze Cię w podróż do przeszłości, gdy wódka była na kartki, waluty tylko u cinkciarzy, a polskie ziemniaki atakowała amerykańska stonka.
Pewex Pub to miejsce, gdzie wprawdzie nie kupisz Matchboxa czy lalki Barbie, ale wyjdziesz z niego równie radosny, gdyż dostaniesz, to co chcesz. A mianowicie tony dobrej zabawy, najlepsze Prl-owskie potańcufki w mieście, karaoke, a wszystko to okraszone cenami z innej epoki, atmosferą luzu i naturalności, bez zbędnego blichtru.
Piwo ze słoja, Żytnia na barze, ogórki na zagrychę, a za niedługo polskie przysmaki, szlagiery z dawnych lat puszczane ze Stara, klimatyczne drinki i wystrój, sala dla palących i specjalna „sala towarzyszy“ na imprezy okolicznościowe – to Pewex Pub. 

Znajdziesz nas:
Rynek 18
Facebook.com/pewexpub
www.pewexpub.pl

Zapraszamy codziennie od 10:00 do 4:00

Karaoke!

» Karaoke!

17 maja 2016

W Mikrofonie dziś to Wy przejmujecie scenę i śpiewacie do białego rana! Barmani chętnie służyć będą pomocą przy doborze trunku na odwagę!

» więcej
Śrobota - mała sobota!

» Śrobota - mała sobota!

11 maja 2016

Środa to dzień szczególny. To dzień łączący wtorek z czwartkiem, coraz bardziej oddala nas od poniedziałku, a coraz bardziej zbliża do piątku!

» więcej

Shoutbox

Zaloguj się aby napisać komentarz
AlfeeAlfee (marzec 2016)
Bez szału, ale warto sprawdzić. :)
diablica90diablica90 (sierpień 2014)
Nie polecam!! W pubie miał być organizowany wieczór panieński zapewniano nas przy rezerwacji że będzie impreza. Po przyjściu na miejsce okazało się że imprezy nie będzie- uważam ze przy większych rezerwacjach powinno się o tym wcześniej informować klientów- pan kelner był nie miły a zamiast przeprosin pakował wymówki.
tronk112tronk112 (październik 2013)
ili - to jest pub inteligentko.
ili (październik 2013)
Klub jak klub, to co w każdym innym. Trochę obrzydliwy pomysł z piwem lanym do słoika a to co się rzuca w oczy to duża ilość pederastów typu Twardowski. Syf porównywalny do mefisto.
Dżoana93Dżoana93 (czerwiec 2013)
dodajcie zdjęcia z sobotniej imprezki th.08.06.2013, jeśli macie ;)